Тренер "Роми" прокоментував поразку в Харкові

328
0
TEILEN

Головний тренер „Роми“ Еусебіо Ді Франческо прокоментував поразку від „Шахтаря“ (1:2) в першому матчі 1/8 финалу Ліги чемпіонів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: „Ми не будемо захищати цей результат“ – тренер „Шахтаря“ про матч з „Ромою“ „Зрозуміло, що 1:2 – це не той результат, якого ми…
Головний тренер „Роми“ Еусебіо Ді Франческо прокоментував поразку від „Шахтаря“ (1:2) в першому матчі 1/8 финалу Ліги чемпіонів.
„Зрозуміло, що 1:2 – це не той результат, якого ми хотіли. Але давайте не забувати, що в першому таймі ми зіграли чудово. „Шахтар“ – дуже хороша команда. Сьогодні все вирішили дрібниці.
Сьогодні на полі були дві „Роми“. У першому таймі ми грали так, щоб створювати проблеми супернику, а в другому – лише оборонялися.