Тренер "Роми" прокоментував поразку в Харкові

331
0

Головний тренер « Роми » Еусебіо Ді Франческо прокоментував поразку від « Шахтаря » (1:2) в першому матчі 1/8 финалу Ліги чемпіонів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: « Ми не будемо захищати цей результат » – тренер « Шахтаря » про матч з « Ромою » « Зрозуміло, що 1:2 – це не той результат, якого ми…
Головний тренер « Роми » Еусебіо Ді Франческо прокоментував поразку від « Шахтаря » (1:2) в першому матчі 1/8 финалу Ліги чемпіонів.
« Зрозуміло, що 1:2 – це не той результат, якого ми хотіли. Але давайте не забувати, що в першому таймі ми зіграли чудово. « Шахтар » – дуже хороша команда. Сьогодні все вирішили дрібниці.
Сьогодні на полі були дві « Роми ». У першому таймі ми грали так, щоб створювати проблеми супернику, а в другому – лише оборонялися.