Home Polish — mix Trener Wisły Kraków po triumfie w Fortuna Pucharze Polski. "Nie zwątpiliśmy ani...

Trener Wisły Kraków po triumfie w Fortuna Pucharze Polski. "Nie zwątpiliśmy ani na moment"

99
0

« Nie zwątpiliśmy ani na moment » – przyznał hiszpański trener Wisły Kraków Albert Rude po triumfie tego zespołu w finale piłkarskiego Fortuna Pucharu Polski. Pierwszoligowiec pokonał w czwartek na PGE Narodowym występującą w ekstraklasie Pogoń Szczecin 2:1 po dogrywce.
Krakowianie sięgnęli po trofeum w niezwykłych okolicznościach, gdyż przegrywali do dziewiątej minuty doliczonego przez sędziego czasu gry, kiedy wyrównał Hiszpan Eneko Satrustegui. W trzeciej minucie dogrywki gola na wagę zwycięstwa uzyskał jego rodak Angel Rodado.

« Jesteśmy bardzo szczęśliwi, zasłużyliśmy na ten sukces, ciężko zapracowaliśmy. Żadne słowa nie opiszą tego zwycięstwa. Graliśmy cały czas wspaniale, dzielnie, wszyscy dali z siebie wszystko. Nie poddawaliśmy mimo niekorzystnego obrotu spraw, ani na moment nie zwątpiliśmy » – powiedział Rude na konferencji prasowej po zakończeniu finału.

Pytany, co powiedział piłkarzom po stracie bramki w 75. minucie, odparł: « Teraz można opowiadać różne rzeczy, ale to nie były jakieś wielkie słowa.